Urząd otwarty dla interesantów

Szanowni Państwo, informujemy że u pozostałych pracowników Urzędu Miejskiego w Zelowie objętych kwarantanną stwierdzono negatywne wyniki na obecność koronawirusa COVID – 19.

W związku z powyższym od jutra tj. 01.07.2020 r. zostaje przywrócona bezpośrednia obsługa interesantów w urzędzie. Petenci przebywający w siedzibie Urzędu Miejskiego w Zelowie zobowiązani będą do zachowania wszelkich zasad ostrożności oraz wymogów sanitarnych, w szczególności obowiązku zakrycia ust i nosa. Dopuszczalna liczba interesantów przebywających w tym samym czasie w jednym pomieszczeniu nie może być większa niż jedna osoba na jedno stanowisko obsługi (nie wliczając osób obsługujących interesantów).

Może Cię zainteresować

Kolarze przejadą przez Gminę Zelów. Sprawdź, gdzie wystąpią utrudnienia.

Tata też czyta – wspólne czytanie na Placu Dąbrowskiego

Ponad 300 uczestników na XIII Rodzinnym Rajdzie Rowerowym „Razem Bezpieczniej”

Nowe władze strażaków ochotników wybrane!

Przejdź do treści