Dzień Kobiet w naszej gminie

W miniony weekend panie z naszej gminy świętowały Dzień Kobiet. W piątek odbyło się spotkanie zorganizowane w zelowskiej bibliotece, które zorganizowano w klimacie PRL-u.

Były życzenia, upominki, konkursy, pokaz mody, a wszystko to przy dźwiękach muzyki z minionych lat. Natomiast w sobotę członkowie Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów świętowali w Domu Kultury w Zelowie, a czas umilił im występ zespołu „Za miedzą”.

W tym samym dniu panie z Łobudzic obchodziły Dzień Kobiet zorganizowany w Ochotniczej Straży Pożarnej.

Może Cię zainteresować

Kolarze przejadą przez Gminę Zelów. Sprawdź, gdzie wystąpią utrudnienia.

Tata też czyta – wspólne czytanie na Placu Dąbrowskiego

Ponad 300 uczestników na XIII Rodzinnym Rajdzie Rowerowym „Razem Bezpieczniej”

Nowe władze strażaków ochotników wybrane!

Przejdź do treści