Mistrzynie Polski z wizytą w Urzędzie

Paulina Grzegórska – Mistrzyni Polski Juniorek starszych oraz Julia Marciniak – Mistrzyni Polski Juniorek młodszych w twardej, ringowej formule Low Kick gościły dziś w Urzędzie Miejskim w Zelowie. Burmistrz Zelowa Tomasz Jachymek w uznaniu za sportowe sukcesy wręczył złotym medalistkom upominki. Mistrzynie otrzymały także nagrodę specjalną ufundowaną przez firmę BEJA Recykling Jarosław Grabarz z Kociszewa. Zelowskim zawodniczkom jeszcze raz gratulujemy wywalczenia mistrzowskich tytułów oraz życzymy dalszych sukcesów.

Może Cię zainteresować

Zmiana godzin pracy urzędu

Zelowskie Lato – Na Splocie Kultur 2026. Wracają wakacyjne piątki na Placu Dąbrowskiego

XXIV sesja Rady Miejskiej w Zelowie

Wysokie temperatury – apel o zachowanie ostrożności

Przejdź do treści