Dzień Kobiet

Podczas wczorajszego spotkania z okazji Dnia Kobiet organizowanego przez Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Zelowie Burmistrz Zelowa Tomasz Jachymek oraz Sekretarz Miasta Krzysztof Borowski złożyli mieszkankom najlepsze życzenia oraz przekazali drobne upominki. Spotkanie umiliły występy lokalnych zespołów.
Wydarzenie zostało zorganizowane pod Patronatem Honorowym Burmistrza Zelowa.

fot. A. Michel

Więcej zdjęć na naszym fb (tutaj)

Może Cię zainteresować

Zmiana godzin pracy urzędu

Zelowskie Lato – Na Splocie Kultur 2026. Wracają wakacyjne piątki na Placu Dąbrowskiego

XXIV sesja Rady Miejskiej w Zelowie

Wysokie temperatury – apel o zachowanie ostrożności

Przejdź do treści