I Memoriał Zdzisława Kamoli

W minioną sobotę odbył się Turniej o Puchar Metanolu będący jednocześnie I Memoriałem Zdzisława Kamoli. Do zmagań sportowych przystąpiło sześć zespołów. W wyniku rywalizacji pierwsze miejsce w Turnieju zdobyła Drużyna Elektrowni Bełchatów, na drugim miejscu uplasował się Metanol II, trzecie miejsce na podium zajęła Drużyna Small Desk. Kolejne miejsca zajmowali odpowiednio Metanol I, Oldboy Buczek-Zelów, FC Po Nalewce.
Honorowy Patronat nad wydarzeniem objął Burmistrz Zelowa Tomasz Jachymek.
Turniej był częścią zadania publicznego „Piękno i Sport” współfinansowanego przez Gminę Zelów.
fot. M. Paw

galeria zdjęć

Może Cię zainteresować

Zmiana godzin pracy urzędu

Zelowskie Lato – Na Splocie Kultur 2026. Wracają wakacyjne piątki na Placu Dąbrowskiego

XXIV sesja Rady Miejskiej w Zelowie

Wysokie temperatury – apel o zachowanie ostrożności

Przejdź do treści