Złote Gody

Uroczystości związane z obchodami Złotych Godów to wyjątkowy czas dla par, które przeżyły razem pół wieku. Ten piękny jubileusz stał się okazją do uhonorowania Jubilatów przez Burmistrza Zelowa Tomasza Jachymka okolicznościowymi Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie nadawanymi przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.
Złote Gody obchodzili: Anna i Henryk Barbus, Barbara i Ryszard Dymińscy, Krystyna i Eugeniusz Fic, Maria i Stanisław Gapikowie, Wiesława i Leszek Guzińscy, Wanda i Józef Janeczek, Barbara i Marian Jarosińscy, Zenona i Zdzisław Jaworscy, Dorota i Jerzy Krawczykowie, Janina i Tadeusz Lis, Krystyna i Franciszek Maron, Henryka i Zdzisław Pokorscy, Maria i Jan Papuga.
Dziękujemy Agacie, Milenie, Filipowi i Pawłowi – uczniom Szkoły Podstawowej nr 4 im. H. Sienkiewicza w Zelowie za przygotowanie występu uświetniającego spotkanie.
Jubilatom gratulujemy i życzymy dużo zdrowia oraz samych szczęśliwych chwil.

Może Cię zainteresować

Zmiana godzin pracy urzędu

Zelowskie Lato – Na Splocie Kultur 2026. Wracają wakacyjne piątki na Placu Dąbrowskiego

XXIV sesja Rady Miejskiej w Zelowie

Wysokie temperatury – apel o zachowanie ostrożności

Przejdź do treści