GPSZOK

Urząd Miejski w Zelowie informuje,
że w dniach od 1 do 16 września 2022 r.
Gminny Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w Maurycowie będzie czynny w:
– poniedziałki: 9.00-12.00
– czwartki: 10.00-14.00
– piątki: 12.30-16.30

W wyżej wymienionym terminie GPSZOK we wtorki i środy będzie zamknięty.
Przepraszamy za utrudnienia.

Może Cię zainteresować

Wysokie temperatury – apel o zachowanie ostrożności

Gorący weekend nad Zalewem Patyki

Przypomnienie o obowiązku zgłaszania padłych dzików

Czasowe zamknięcie drogi Bujny Księże – Bujny Szlacheckie

Przejdź do treści