Oddali krew

Dziękujemy wszystkim krwiodawcom, którzy uczestniczyli we wczorajszej akcji oddawania krwi w Zelowskim Centrum Medycznym – SP ZOZ w Zelowie. Do pomocy zgłosiło się 55 osób, z czego 49 mogło podzielić się cząstką siebie. W sumie oddano 22,05 litrów krwi.

fot. Zelowskie Centrum Medyczne

Uprawnienia Krwiodawców

Może Cię zainteresować

Planowe wyłączenia energii elektrycznej

Weekendowy Rozkład Jazdy

Kaski obowiązkowe

Wykaz nieruchomości przeznaczonych w użyczenie

Przejdź do treści