Pakiety medyczne dla mieszkańców

Ciśnieniomierze, pulsoksymetry i termometry bezdotykowe to urządzenia, które zwiększają poczucie bezpieczeństwa, szczególnie w czasie pandemii. Dziś w Miejsko-Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Zelowie Burmistrz Zelowa Tomasz Jachymek wręczył część pakietów medycznych mieszkańcom, życząc im spokojnych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia. W sumie pakiety otrzymają 333 osoby.

Gmina Zelów pozyskała środki na realizację programu „Pomoc osobom niepełnosprawnym poszkodowanym w wyniku żywiołu lub sytuacji kryzysowych wywołanych chorobami zakaźnymi” z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Może Cię zainteresować

Wysokie temperatury – apel o zachowanie ostrożności

Gorący weekend nad Zalewem Patyki

Przypomnienie o obowiązku zgłaszania padłych dzików

Czasowe zamknięcie drogi Bujny Księże – Bujny Szlacheckie

Przejdź do treści