Noc Bibliotek

Pobudza wyobraźnię, ułatwia komunikację, wzbogaca słownictwo, zwiększa wrażliwość, redukuje stres… można by długo wymieniać zalety czytania. Tegoroczna Noc Bibliotek odbyła się pod hasłem Czytanie wzmacnia. Wiedzą to wszyscy Ci, którzy odwiedzili Bibliotekę Publiczną Miasta i Gminy im. Adama Mickiewicza w Zelowie. O nietypowej porze, jak wskazuje sama nazwa akcji, na odwiedzających czekały niespodzianki takie jak: teatrzyk kamishibai, książki z dedykacją autorów, upominki dla dzieci. Dla tych, którzy nie mogli przyjść do biblioteki mamy dobrą wiadomość, książki czekają na Was cały rok.

Zdjęcia z akcji do zobaczenia na naszym fb.

Zdj. A. Michel

Może Cię zainteresować

Zmiana godzin pracy urzędu

Zelowskie Lato – Na Splocie Kultur 2026. Wracają wakacyjne piątki na Placu Dąbrowskiego

XXIV sesja Rady Miejskiej w Zelowie

Wysokie temperatury – apel o zachowanie ostrożności

Przejdź do treści