Zelowianki górą

Nasze zelowskie mistrzynie kickboxingu Paulina Grzegórska i Julia Marciniak oraz ich trener Stanisław Kołodziejski otrzymali dziś od Starosty Bełchatowskiego Doroty Pędziwiatr oraz Burmistrza Zelowa Tomasza Jachymka gratulacje za dotychczasowe osiągnięcia sportowe. Paulina i Julia to utalentowane zawodniczki trenujące pod okiem Stanisława Kołodziejskiego w klubie sportowym PROYAMA. Spotkanie, które odbyło się w Starostwie Powiatowym w Bełchatowie było również okazją do pogratulowania Julii zdobytego kilka dni temu tytułu Mistrzyni Polski Low Kick Juniorek Starszych💪👍

Dołączamy się do gratulacji i życzymy dalszych sukcesów💪

Może Cię zainteresować

Zmiana godzin pracy urzędu

Zelowskie Lato – Na Splocie Kultur 2026. Wracają wakacyjne piątki na Placu Dąbrowskiego

XXIV sesja Rady Miejskiej w Zelowie

Wysokie temperatury – apel o zachowanie ostrożności

Przejdź do treści