Maseczki ochronne dla mieszkańców

Od 16 kwietnia jesteśmy zobowiązani zakrywać usta oraz nos w przestrzeni publicznej. Z inicjatywy Marszałka Województwa Łódzkiego do mieszkańców regionu łódzkiego trafi milion maseczek wielokrotnego użytku. Mieszkańcy gminy Zelów otrzymali ich 5 tysięcy. Maseczki rozdawano na targowisku miejskim, a także przekazano do przedszkoli, biblioteki oraz straży pożarnej, policji, SPZOZ i M-GOPS.

Może Cię zainteresować

Weekendowy rozkład jazdy

IMGW ostrzega przed upałami w województwie łódzkim

Zmiany godzin pracy PSZOK

Budżet Obywatelski – czas na głosowanie!

Przejdź do treści