W poszukiwaniu prezentu idealnego :-)

Z myślą o zbliżających się świętach Bożego Narodzenia (tak, to już🙃🎄) i wiążącym się z tym poszukiwaniem wyjątkowych prezentów oraz mając na uwadze trudny czas dla biznesu rozpoczynamy pracę nad stworzeniem Zelowskiego pogotowia prezentowego online🎁🎁🎁. Będzie to miejsce prezentujące szeroki asortyment i podpowiadające świętym Mikołajom🎅🎅🎅 najlepsze rozwiązania prezentowe. 

Mamy nadzieję, że nasza akcja ułatwi zelowskim twórcom i przedsiębiorcom wyeksponowanie swoich produktów i usług, a poszukiwaczom prezentów pozwoli znaleźć te idealne. 

Jeśli więc jesteś naszym lokalnym rękodzielnikiem, prowadzisz przedsiębiorstwo, którego siedziba znajduje się na terenie gminy Zelów i w swym asortymencie masz świąteczne produkty lub takie, które mogłyby być idealnym świątecznym prezentem, zgłoś się do nas kontaktując się z pracownikami Referatu Promocji, Informacji i Strategii Urzędu Miejskiego w Zelowie – tel.: 44 635 15 35, e-mail: pi@zelow.pl. 

Proponowany przez Was asortyment znajdzie się w specjalnej zakładce na naszej stronie internetowej oraz na facebookowym profilu gminy.

Zapraszamy do współpracy😀

Zachęcamy do świątecznych zakupów u naszych lokalnych twórców i przedsiębiorców:

Print Friendly, PDF & Email
Skip to content