Jednostki pomocnicze Gminy Zelów

Wersja do wydrukuWersja PDF

KADENCJA 2011-2015

Lp.Nazwa sołectwaImię i nazwisko sołtysaSkład Rady Sołeckiej
1.BocianichaWeronika KoncWeronika Konc - przewodnicząca
Monika Duraj
Rafał Nowak
2.Bujny KsiężeJadwiga Dobroszek Jadwiga Dobroszek - przewodnicząca
Sławomir Bzikowski 
Grażyna Rogut
Jolanta Rzewnicka
3.Bujny SzlacheckieMałgorzata Majda 

Małgorzata Majda - przewodnicząca
Alojzy Drzewosz
Patrycja Gębarowska
Jan Topolski

Zbigniew Krawczyński 

4.DąbrowaMirosława BębnowskaMirosława Bębnowska - przewodnicząca
Gabriel Krzanowski
Edyta Juszkiewicz 
5.GrabostówAdam Pokora Adam Pokora  - przewodniczący
Wiesław Kopka
Antoni Pasiak
6.GrębocinyStanisław Nabożny

Stanisław Nabożny - przewodniczący
Szymon Dobroszek
Eugeniusz Olejnik 

Grzegorz Antoniak

Małgorzata Fronczak

7.ChajczynyElżbieta Kobiera Elżbieta Kobiera  - przewodnicząca
Jan Domagała 
8.IgnacówBarbara Solecka Barbara Solecka  - przewodnicząca
Paweł Ciołek
Małgorzata Kubiak
9.JamborekRoman Sobczak Roman Sobczak  - przewodniczący
Beata Grabarczyk
Lucjan Malinowski
10.JanówRoman Rutkowski Roman Rutkowski  - przewodniczący
Anna Kędziak
Agnieszka Wańdoch
11.JaworDanuta Stempiń Danuta Stempiń - przewodnicząca
Iwona Tomaszczyk
Danuta Słomian
Małgorzata Berut

12.KarczmyWioletta Wartalska

Wioletta Wartalska - przewodnicząca
Kazimierz Buczyński 
Ewa Kołek

Marcin Szmigielski 

13.KociszewAlicja Krzesińska-ŁuczakAlicja Krzesińska- Łuczak - przewodnicząca
Dariusz Kryściński
Zofia Dybka 
14.Kol. KociszewJerzy ŚwiniarskiJerzy Świniarski - przewodniczący
Łukasz Grabarz
Danuta Sudak
15.KurówekWiesława BednarekWiesława Bednarek - przewodnicząca
Roman Bartecki
Henryk Trębacz
16.Łęki--
17.ŁobudziceMirosław Fronczak 

Mirosław Fronczak - przewodniczący
Agnieszka Rogut
Jan Kosik
Andrzej Adamczyk 

Andrzej Kazimierczak

18.Kol. ŁobudziceJanina SzafrańskaJanina Szafrańska - przewodnicząca
Piotr Telążka
Mariusz Trębacz
Grażyna Kmin
Cezary Młodzik 
19.MaurycówWioletta Rogozińska Wioletta Rogozińska  - przewodnicząca
Adam Kluska
Sławomir Kurczewski
20.OstojaGrażyna OwczarekGrażyna Owczarek - przewodnicząca
Jerzy Wąsik
Leszek Wędzik
21.PawłowaEmilia Bednarek Emilia Bednarek  - przewodnicząca
Roman Cerbian 
Anna Hańczka 
Mariusz Małecki 
Piotr Młynarczyk 
22.PożdżeniceAneta Fiuk Aneta Fiuk  - przewodnicząca
Danuta Drzazga
Magdalena Sokołowska
23.Kol. PożdżeniceAndrzej Zieliński Andrzej Zieliński - przewodniczący
Sylwester Badziak 
Kazimierz Franc
24.PszczółkiMagdalena BaranowskaMagdalena Baranowska - przewodnicząca
Jerzy Antoszczyk
Bożena Wawszczak
25.Wola PszczółeckaJan Gawlik Jan Gawlik - przewodniczący
Stanisław Kędzierski
Jan Bocian 
Jan Stolarek
Andrzej Sujecki
26.PukawicaZenon Jaszczak 

Zenon Jaszczak - przewodniczący
Danuta Kędziak
Barbara Plucińska

Elżbieta Szczepańska

27.SobkiZbigniew OlejnikZbigniew Olejnik - przewodniczący
Włodzimierz Chrzanowski
Agata Topolska
28.Sromutka Iwona RogozińskaIwona Rogozińska  - przewodnicząca
Jacek Kacprzak
Adam Bartczak
Henryk Owczarek 

29.WalewiceWojciech Gawlik 

Wojciech Gawlik - przewodniczący
Bożena Lewandowska 
Elżbieta Tomczyk 

Agata Gawlik

Grzegorz Dudek

30.WygiełzówNowak GrażynaNowak Grażyna - przewodniczący
Kędziak Tadeusz
Dudkowski Grzegorz
31.WypychówMarcel Gajda Marcel Gajda  - przewodniczący
Marcin Gral
Marcin Knapczyk 
Michał Morawski
Daniel Morzyński
32.ZabłotyMagdalena CzajkaMagdalena Czajka - przewodnicząca
Dorota Gębarowska
Aleksandra Kubik
33.ZagłówkiAnna Jóźwiak

Anna Jóźwiak - przewodnicząca
Agnieszka Biegańska
Dariusz Grabowski

Radzisław Sztajerowski

34.ZalesieTadeusz Komorowski Tadeusz Komorowski  - przewodniczący
Jadwiga Słowianek
Magdalena Słowianek
35.ZelówekKatarzyna RistKatarzyna Rist - przewodnicząca
Danuta Pospiszył
Mariusz Doliwa