Wygiełzów kusi smakiem

Wersja do wydrukuWersja PDF

Ochotnicza Straż Pożarna w Wygiełzowie od sierpnia do listopada 2017 roku będzie realizowała kolejny projekt grantowy pt. ”Wygiełzów kusi smakiem” w ramach programu „Działaj Lokalnie X” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Stowarzyszenie Dobroczynne „Razem". Głównym celem projektu jest zwiększenie integracji społecznej mieszkańców, umacnianie więzi pomiędzy poszczególnymi pokoleniami, pobudzanie aktywności społecznej oraz poprawa jakości zdrowego stylu życia poprzez zorganizowanie warsztatów kulinarnych i spotkania integracyjnego „Andrzejki”.

Plan działań projektu:

  1. Spotkanie organizacyjne, przygotowanie ulotek, plakatów, rekrutacja projektu - sierpień 2017 rok.
  2. Dokonanie zakupów niezbędnych do realizacji projektu – sierpień 2017 rok.
  3. Przeprowadzenie warsztatów kulinarnych – wrzesień-listopad 2017 rok.
  4. Zorganizowanie spotkania integracyjnego „Andrzejki” na zakończenie projektu i przygotowanie poczęstunku – listopad 2017 rok.

Z pewnością, założone w projekcie działania przyczynią się do zwiększenia aktywności społecznej i mocniej zintegrują mieszkańców Wygiełzowa. Całkowita wartość projektu wynosi 7.800,00 zł z czego 6.000,00 zł to środki pozyskane z programu „Działaj Lokalnie” a kwota 1.800,00 zł  to wkład finansowy i niefinansowy OSP Wygiełzów.

Zachęcamy wszystkich mieszkańców Wygiełzowa do aktywnego uczestnictwa w projekcie. Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny.

logotypy do projektu Działaj Lokalnie