Wspólne zawierzenie parafii i gminy Niepokalanemu Sercu Maryi

Wersja do wydrukuWersja PDF

W pierwszą sobotę października na Jasnej Górze Niepokalanemu Sercu Maryi, Królowej Polski zawierzono naszą parafię i gminę. Podczas tej wyjątkowej Mszy Świętej w kaplicy Cudownego Obrazu, w której udział wzięli także mieszkańcy naszej gminy, Aktu Zawierzenia parafii M.B. Częstochowskiej w Zelowie dokonał Proboszcz Ksiądz Jacek Ambroszczyk, natomiast Gmina Zelów została zawierzona przez Burmistrza Zelowa Urszulę Świerczyńską. Akty zawierzenia znajdują się zarówno w kościele parafialnym, jak i w siedzibie Urzędu Miejskiego w Zelowie.

akt zawierzenia333


Z kolei, w pierwszą sobotę listopada podczas Mszy Świętej o godz. 18.00 już tu na miejscu, w naszym kościele parafialnym, ponowimy to zawierzenie. Każdy będzie mógł oddać w tej modlitwie Bogu przez Maryję swoje życie, rodzinę, pracę, sąsiadów, czyli wszystko, co stanowi nasze życie w całym porządku społecznym i duchowym.