Sięgnij po Nagrodę Gospodarczą Województwa Łódzkiego

Wersja do wydrukuWersja PDF

Ruszyła kolejna edycja konkursu „Nagroda Gospodarcza Województwa Łódzkiego”. Serdecznie zachęcamy osoby prowadzące działalność gospodarczą z terenu gminy Zelów do wzięcia udziału w konkursie. Kandydaci mogą zgłaszać się do konkursu w następujących kategoriach:

 

„Duże Przedsiębiorstwo”,

„Średnie Przedsiębiorstwo”,

„Małe Przedsiębiorstwo”,

„Mikroprzedsiębiorstwo”,

„Rodzinne Gospodarstwo Rolne”,

„Przedsiębiorstwo Rolne”,

„Innowacyjność”,

„Zielona Gospodarka”.

Nagroda Gospodarcza Województwa Łódzkiego 2013 będzie wyrazem uznania dla przedsiębiorstw, gospodarstw rolnych oraz autorów innowacji z województwa łódzkiego za ich wkład w unowocześnianie i rozwój gospodarki regionu. Nagroda sprzyja także prezentacji i promocji działań prowadzących do sukcesów gospodarczych. Uroczyste podsumowanie konkursu i wręczenie nagród laureatom odbędzie się podczas Europejskiego Forum Gospodarczego w Łodzi.

Warunki zgłaszania kandydatów oraz formularze wniosków zawarte są w Regulaminie Nagrody, dostępnym na stronach internetowych Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego w Łodzi i Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi: www.lodzkie.eu lub www.lodzkie.pl w banerach „Nagroda Gospodarcza Województwa Łódzkiego na rok 2013".

Dodatkowych informacji udziela Sekretariat Nagrody: Wydział Zarządzania Funduszami Europejskimi Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego w Łodzi, 90-926 Łódź, ul. Piotrkowska 104, budynek D, pokój 402, tel. (42), 664-10-94, 664-15-00, faks: (42) 664-15-00, email: michal.mikina@lodz.uw.gov.pl

Wypełniony wniosek kandydata w formie papierowej i elektronicznej należy przesłać na adres Sekretariatu Nagrody, do dnia 28 czerwca 2013 roku. Udział w konkursie jest bezpłatny.