Rajdy Rowerowe dla mieszkańców

Wersja do wydrukuWersja PDF

Dla miłośników jazdy na rowerze odbył się kolejny Rodzinny Rajd Rowerowy w naszej gminie, którego tym razem organizatorami były dwie jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych - Sobki oraz KSRG Zelów. Promowanie zdrowego stylu życia, kształtowanie otwartych postaw wobec ludzi i więzi emocjonalne ze swoim miejscem zamieszkania, regionem powoduję, iż Rajdy Rowerowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem i frekwencją wśród mieszkańców naszej gminy. Warto odnotować, że w czerwcu br. ponad 200 uczestników wzięło udział w rajdzie organizowanym przez OSP w Bujnach Szlacheckich, ok. 200 uczestników w rajdzie organizowanym w lipcu przez OSP Sobki i Zelów,

rajd rowerowy Sobki

rajd rowerowy Sobki1

rajd rowerowy Sobki2

rajd rowerowy Sobki3

rajd rowerowy Sobki4

a przed nami jeszcze wrześniowy rajd na trasie Kociszew-Parzno organizowany przez Radę Duszpasterską kościoła pw. Św. Teodora Męczennika w Kociszewie. Wszystkie te wydarzenia objęte zostały Patronatem Honorowym Burmistrza Zelowa Urszuli Świerczyńskiej.