Piknik Rodzinny w Karczmach już za nami

Wersja do wydrukuWersja PDF
piknik

3 sierpnia br. w ramach realizacji przyznanego przez Samorząd Województwa Łódzkiego grantu sołeckiego odbył się „Piknik Rodzinny w Karczmach”, który zgromadził wielu mieszkańców sołectwa i okolic.

Atrakcyjne zabawy, konkursy z nagrodami, rywalizacje sportowe, malowanie twarzy i wiele innych atrakcji czekało na uczestników pikniku. Dzięki przygotowanym przez Koło Gospodyń Wiejskich potrawom można było poznać smaki potraw regionalnych. Poprzez prace w ramach projektu mieszkańcy przekonali się, że wspólnie można zrobić wiele dobrego. Wydarzenia na lokalnym gruncie są doskonałą okazją do zwiększenia poczucia przynależności do rodzinnej miejscowości. Burmistrz Zelowa Tomasz Jachymek oraz Przewodniczący Rady Miejskiej w Zelowie Sylwester Drozdowski pogratulowali mieszkancom zdobycia grantu i organizacji imprezy, a także życzyli dobrej zabawy.

W ramach projektu, sołectwo w Karczmach wzbogaciło się o namiot, dwa zestawy ogrodowe oraz krzesła składane. Zakupione przedmioty znacząco wpłyną na poprawę organizacji podobnych imprez w przyszłości.

Na realizację projektu udało się pozyskać dofinansowanie zewnętrzne z budżetu Samorządu Województwa Łódzkiego w wysokości 5 000 zł, zaś Gmina Zelów dołożyła ze środków własnych 1 300 zł.

logo

piknik

piknik

piknik

piknik

piknik

piknik

piknik

piknik

piknik