Pierwsze trojaczki w Gminie Zelów

Wersja do wydrukuWersja PDF

Burmistrz Zelowa Urszula Świerczyńska wraz z kierownikiem i pracownikiem socjalnym Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zelowie odwiedziła rodzinę Nawrockich zamieszkałych przy ul. Królewskiej w Zelowie. Państwo Kamila i Andrzej Nawroccy to młode małżeństwo z 5 dzieci: Krystianem, Bartoszem, Malwinką, Mieszkiem i Agatką.  Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że ostatnia trójka urodziła się jednego dnia - 4 maja 2017 roku.

TROJACZKI W gMINIE zELÓW

TROJACZKI W gMINIE zELÓW1

TROJACZKI W gMINIE zELÓW2

Jak przyznają sami rodzice, narodziny trojaczków zmieniły diametralnie ich życie. To ogromne szczęście, ale też odpowiedzialność. Dwóch starszych synów Krystian i Bartosz dzielnie wspierają rodziców i z zachwytem przyglądają się młodszemu rodzeństwu. Państwo Nawroccy otrzymali od gości zapas pampersów, chusteczek, środków kosmetycznych do pielęgnacji swoich pociech, a także zapewnienie o możliwości pomocy zarówno ze strony Burmistrza Zelowa, jak i pracowników Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej.  

TROJACZKI W gMINIE zELÓW4

Życzymy naszym zelowskim trojaczkom i całej rodzinie samych szczęśliwych, radosnych dni w życiu oraz zadowolenia ze swoich dzieci.