Paulina Grzegórska z PROYAMA Zelów reprezentantką Polski na Mistrzostwach Świata w kickboxingu

Wersja do wydrukuWersja PDF

Mieszkanka Gminy Zelów Paulina Grzegórska została powołana do Kadry Narodowej Reprezentacji Polski w Kickboxingu i już 15 września wyjeżdża do Włoch na Mistrzostwa Świata aby zaprezentować na arenie światowej swoje umiejętności. Jest to ogromne wyróżnienie dla Pauliny, ale także wyzwanie. Dlatego trzymajmy kciuki i kibicujmy jej w tej ciężkiej walce.

paulina grzegórska

Paulina na co dzień trenuje w klubie PROYAMA Zelów pod okiem trenera Stanisława Kołodziejskiego, który od sześciu lat prowadzi zajęcia kickboxingu i karate w Szkole Podstawowej nr 4 w Zelowie. Aktualnie jest dwukrotną Wicemistrzynią Polski w twardych formułach ringowych LowKick i K1, jak również zdobywczynią srebrnego krążka na Pucharze Świata, który rozgrywany był na Węgrzech.

Trener Stanisław Kołodziejski nie kryje swojego zadowolenia i mówi, że Paulina to ogromny talent z dużym potencjałem sportowym. Potwierdza to powołanie jej do Narodowej Kadry Polski, w której będzie reprezentować nasz kraj i klub na Mistrzostwach Świata Juniorów. Paulina ma bardzo duże szanse na tytuł Mistrzyni Świata w swojej kategorii wiekowej i wagowej. Paulina nawet w okresie wakacyjnym nie spoczywa na laurach, bowiem ciężko trenuje na zgrupowaniach Kadry, jak również na obozach klubowych. Oprócz tego, spędza pracowicie czas na treningach aż cztery razy w tygodniu. Dodatkowo szlifuje formę i kondycję codzienną pracą nad sobą. Jest to ogromne poświęcenie zarówno Pauliny jak i kadry trenerskiej.

Paulina godnie reprezentować będzie Polskę i Zelów na świecie, startując z orzełkiem na piersi.