O funduszach unijnych w Gminie Zelów

Wersja do wydrukuWersja PDF
spotkanie

Ponad 90 osób wzięło udział w spotkaniu informacyjnym pn.: "Forum Funduszy Unijnych", które odbyło się 14 marca w Ośrodku Konferencyjno-Szkoleniowym przy Patykach w Gminie Zelów.

Z zaproszenia Burmistrza Zelowa Pana Tomasza Jachymka oraz Wicemarszałka Województwa Łódzkiego Pana Grzegorza Wojciechowskiego skorzystali przedsiębiorcy, przedstawiciele służb mundurowych, dyrektorzy jednostek samorządowych, szkół i przedszkoli, sołtysi, przedstawiciele organizacji pozarządowych oraz mieszkańcy z terenu Gminy Zelów i powiatu bełchatowskiego. W spotkaniu uczestniczyli także przedstawiciele władz powiatowych i lokalnych.

Forum

Forum

Forum

Forum

Forum

Forum

Podczas forum eksperci z Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi, Centrum Obsługi Przedsiębiorcy oraz  Wojewódzkiego Urzędu Pracy przedstawili możliwości pozyskania i skorzystania z funduszy europejskich oraz omówili programy m.in. dotyczące innowacyjnej i konkurencyjnej gospodarki, ochrony środowiska, gospodarki niskoemisyjnej, zatrudnienia i edukacji. W spotkaniu uczestniczyli również przedstawiciele Fundacji Rozwoju Gminy Zelów, którzy zaprezentowali swoją ofertę dla przedsiębiorców i osób chcących rozpocząć działalność gospodarczą.

Na zakończenie zainteresowani uczestnicy mogli skorzystać z indywidualnych  konsultacji.