Nowy Komendant Komisariatu Policji w Zelowie

Wersja do wydrukuWersja PDF

Na podstawie rozkazu personalnego Komendanta Powiatowego Policji w Bełchatowie insp. Karola Mielczarka, z dniem 1 lutego 2018 roku na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Zelowie został powołany podinsp. Arkadiusz Stawiarski, dotychczasowy zastępca naczelnika Wydziału Prewencji bełchatowskiej jednostki. Nowy Komendant zelowskiego komisariatu pełni służbę w Policji od 2002 roku, a prezentowaną postawą w służbie zyskał szacunek przełożonych i uznanie lokalnej społeczności.

nowy komendant policji

Oficjalne wprowadzenie w obowiązki nowego komendanta Komisariatu Policji w Zelowie odbyło się 31 stycznia w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Zelowie. Przy tej okazji podziękowano za służbę na tym stanowisku dotychczasowemu komendantowi podinsp. Krzysztofowi Mikułowskiemu.

nowy komendant policji1

nowy komendant policji2

nowy komendant policji3

W uroczystości uczestniczyli: Burmistrz Zelowa Urszula Świerczyńska, Przewodnicząca Rady Miejskiej w Zelowie Agnieszka First, Sekretarz Miasta Agnieszka Mysłowska, dyrektorzy i kierownicy jednostek organizacyjnych Gminy Zelów oraz funkcjonariusze Policji.

nowy komendant policji4

nowy komendant policji5

nowy komendant policji6

nowy komendant policji7

nowy komendant policji8

Nowo mianowany Komendant podkreślał, iż będzie kontynuował dotychczasowe działania, a także współpracował z samorządem i jednostkami w celu poprawy bezpieczeństwa mieszkańców Gminy Zelów.

Na koniec nie zabrakło kwiatów, życzeń i gratulacji.

nowy komendant policji9

nowy komendant policji10

nowy komendant policji11

nowy komendant policji12

nowy komendant policji13