Medaliści Mistrzostw Polski w Kickboxingu z PROYAMA Zelów

Wersja do wydrukuWersja PDF

Ten rok okazał się szczególnie owocny dla dzieci i młodzieży trenującej w klubie karate i kickboxingu PROYAMA Zelów, w którym trenuje około 40 osób dwa dni w tygodniu. Systematyczna ciężka praca i determinacja zaczęły przynosić niesamowite efekty. W tym roku Paulina Grzegórska juniorka wywalczyła dwa srebrne medale mistrzostw Polski Polskiego Związku Kickboxingu w formułach K-1 i Low Kick. Dzięki bardzo dobrej postawie zaproszona została na konsultacje Kadry Narodowej. Jeśli pomyślnie wypadnie podczas konsultacji, po wakacjach pojedzie na Mistrzostwa Świata Kickboxingu do Włoch.

karate

karate1

karate2

karate3

karate4

karat7

karate8

To nie wszystkie medale zawodników z Zelowa. Podczas Mistrzostw Polski Kadetów Kacper Dydula wywalczył brązowy medal. Z kolei, Filip Brzozowski zajął wysokie miejsce 5-8 w swojej licznej i mocnej kategorii. To samo miejsce w innej kategorii wagowej zajął Szymon Goździewicz. Niestety w tym roku nie wystąpił ubiegłoroczny Mistrz Polski Kadetów Bartosz Pospiszył i nie mógł obronić tytułu. Czasami zdrowie wyklucza z celów sportowych. Ale w niedługim czasie z pewnością zaznaczy swoje miejsce na zawodach. 

karate9

karat6

Gratulujemy z całego serca zelowskim zawodnikom klubu PROYAMA, którzy pod czujnym okiem trenera Stanisława Kołodziejskiego osiągają tak znakomite wyniki. Ćwiczący w PROYAMA Zelów to mocno zgrana i chętna do pracy grupa młodzieży, a to musi przełożyć się na kolejne sukcesy.