Piłkarskie rozpoczęcie ferii

Printer-friendly versionPDF version

W prawdziwie sportowym stylu ferie rozpoczęły dzieci, które w dniu 9 lutego br. w hali sportowej w Buczku rozegrały Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Zelowa. W turnieju uczestniczyło niemal 140 dzieci urodzonych w 2010 i 2011 r. Mimo, że turniej rozgrywany był według formuły „wszyscy są zwycięzcami”, uczestnicy z wielkim zaangażowaniem walczyli na dwóch boiskach o wynik każdego meczu. Dobrą atmosferę i udaną zabawę zapewniali też dopingujący rodzice i kibice obserwujący zmagania małych piłkarzy.

turniej

turniej1

turniej2

Na zakończenie, z rąk Burmistrza Zelowa Tomasza Jachymka i Członka Zarządu Powiatu Bełchatowskiego Marka Jasińskiego, wszystkie drużyny otrzymały puchary i pamiątkowe medale. Puchar dla najlepszego zawodnika turnieju ufundowali też przedstawiciele zelowskiego oddziału Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Kibiców „Tylko Widzew”.

turniej3

turniej6

turniej7

turniej8

Turniej objęty został Honorowym Patronatem Starosty Bełchatowskiego Doroty Pędziwiatr oraz Burmistrza Zelowa Tomasza Jachymka. Impreza zorganizowana została przez  ZKS „WŁÓKNIARZ” Zelów, dzięki zaangażowaniu rodziców i  licznych sponsorów.