Z okazji Dnia Dziecka

Już jutro z okazji Dnia Dziecka o godz. 14.00 na Placu Dąbrowskiego w Zelowie zostaną wręczone nagrody dzieciom uczestniczącym w naszym gminnym konkursie plastycznym „Gmina Zelów – TU mieszkam”. Celem konkursu było zilustrowanie wybranych przez siebie gminnych zabytków, czy ciekawych miejsc, które warto odwiedzić w naszej gminie. Dzieła wszystkich uczestników konkursu znalazły się na tablicach wystawowych, które już jutro będą zdobić ławki w centrum miasta.

Zapraszamy do oglądania.

Ponadto dla dzieci, które jutro w godzinach 14.00 – 16.00 będą na Placu Dąbrowskiego przygotowaliśmy animacje oraz słodki poczęstunek. Zapraszamy.

Print Friendly, PDF & Email

Może Cię zainteresować

Seniorzy świętowali

Stypendium Jana Pawła II

Bal Seniora

Nowy wóz z Pożdżenicach

Skip to content