Grali w warcaby

W niedzielę 5 września odbyły się Mistrzostwa Zelowa w warcabach I Memoriał Szczepana Krajdy, których organizatorem był Miejsko-Gminny Ludowy Klub Sportowy w Zelowie. Wydarzenie zostało objęte Patronatem Burmistrza Zelowa Tomasza Jachymka. Poniżej wyniki w poszczególnych kategoriach.

Kategoria wiekowa do 15-lat dziewcząt:

1. Różga Amelia – LZS Drużbice

2. Gruchot Magdalena – LKS Czarna Damka Lututów

3. Stępień Natalia – LZS Drużbice

4. SROKA WIKTORIA – MG LKS ZELÓW

6. ROGUT ANNA – MG LKS ZELÓW

Kategoria wiekowa do 15-lat chłopców:

1. Gala Michał – LKS GUKS Gorzkowice

2. BRZOZOWSKI JAKUB – MG LKS ZELÓW

3. Wójciak Marcel – LKS CZARNA DAMKA Lututów

12. SMOLNY KACPER – MG LKS ZELÓW

13. ROGUT DARIUSZ – MG LKS ZELÓW

Kategoria wiekowa do 20-lat kobiet:

1. ROGUT EMILIA – MG LKS ZELÓW

2. MITUTA WIKTORIA – MG LKS ZELÓW

3. RYBAK PATRYCJA – MG LKS ZELÓW

Kategoria wiekowa do 20-lat mężczyźni:

1. Zywert Grzegorz – LKS GUKS Gorzkowice

2. SOBOŃ JAKUB – MG LKS ZELÓW

3. PAJĄK KACPER – MG LKS ZELÓW

4. WILCZEK BORYS – MG LKS ZELÓW

6. SADZIŃSKI MIŁOSZ – MG LKS ZELÓW

Kategoria wiekowa do 35-lat kobiety:

1. TRĘBACZ SYLWIA – MG LKS ZELÓW

2. Michaś Małgorzata – LZS Drużbice

3. ZAWODZIŃSKA MAGDALENA – MG LKS ZELÓW

4. RADZISZEWSKA MAGDALENA – MG LKS ZELÓW

ł5. SMOLNA PAULINA – MG LKS ZELÓW

Kategoria wiekowa do 35-lat mężczyźni:

1. Dytfeld Dominik – LKS CZARNA DAMKA Lututów

2. Zięba Piotr – LKS GUKS Gorzkowice

3. RYBAK BARTOSZ – MG LKS ZELÓW

4. KORZUKOWSKI KRYSTIAN – MG LKS ZELÓW

5. KNUL DAWID – MG LKS ZELÓW

6. WOJTAŚ BARTŁOMIEJ – MG LKS ZELÓW

7. ZIĘTARSKI SZYMON – MG LKS ZELÓW

Kategoria wiekowa powyżej 35-lat kobiety:

1. SOBCZYK KATARZYNA – MG LKS ZELÓW

2. Halamus Elżbieta – LKS CZARNA DAMKA Lututów

Kategoria wiekowa do 50-lat mężczyzn:

1. Oderkiewicz Przemysław – LKS CZARNA DAMKA Lututów

2. Wójciak Robert – LKS CZARNA DAMKA Lututów

3. SOBCZYK RAFAŁ – MG LKS ZELÓW

Kategoria wiekowa powyżej 50-lat:

1. Perdek Edward – LKS CZARNA DAMKA Lututów

2. Mroczkowski Krzysztof – LKS GUKS Gorzkowice

3. Kasendra Władysław – LKS CZARNA DAMKA Lututów

4. SOWAŁA ANDRZEJ – MG LKS ZELÓW

5. BRZOZOWSKI JÓZEF – MG LKS ZELÓW

7. WALESZCZYK ZDZISŁAW – MG LKS ZELÓW

9. JOACHIMIAK ZDZISŁAW – MG LKS ZELÓW

10. SMOLNY KAROL – MG LKS ZELÓW

11. KOT KAZIMIERZ – MG LKS ZELÓW

W klasyfikacji drużynowej kobiet I miejsce zajęła reprezentacja MIEJSKO-GMINNEGO LUDOWEGO KLUBU SPORTOWEGO W ZELOWIE zdobywając łącznie 15 punktów w składzie:

SOBCZYK KATARZYNA – 5,5 pkt, TRĘBACZ SYLWIA – 5,5 pkt, ZAWODZIŃSKA MAGDALENA – 4 pkt

W klasyfikacji drużynowej mężczyzn reprezentacja  MIEJSKO-GMINNEGO LUDOWEGO KLUBU SPORTOWEGO W ZELOWIE zajęła III miejsce zajmując 18 punktów (o kolejności miejsc przy równej ilości punktów zadecydowało wyższe miejsce indywidualne danego przedstawiciela reprezentacji). Skład MG LKS Zelów: SOWAŁA ANDRZEJ – 6,5 pkt, BRZOZOWSKI JÓZEF – 6,0 pkt, SOBOŃ JAKUB – 5,5 pkt.

Dodatkowo wyróżnienie wręczono w kategorii najmłodszej i najmłodszego mistrzostw Wiktorii Sroce z MG LKS ZELÓW oraz Michasiowi Jakubowi z LZS Drużbice.

Źródło: MG LKS Zelów

Foto: A. Michel

Print Friendly, PDF & Email

Może Cię zainteresować

Ślubowanie pierwszoklasistów

Zygmunt Wysocki – bohater z Zelowa

Przystanek Sportu w Kociszewie

Paulina Grzegórska na Gali Polskiej Federacji Sportu

Skip to content